אמנת השירות

 
 

 

החברה לחיזוק מבנים מאמינה כי הפרוייקט לחיזוק מבנים כנגד רעידת אדמה ( תמא 38 ) יכול להתבצע בצורה מושלמת אך ורק בשיתוף הדיירים לאורך כל הדרך תוך הגדרת לוחות זמנים ועמידה ביעדים.

יתרונות החברה לחיזוק מבנים במימוש תמא 38 :

Bullet 3 אמינות:
אנו מאמינים בשקיפות מלאה ולצורך כך החברה מתחייבת לעדכן את נציג הדיירים לאורך כל  הדרך ולאפשר ביצוע מערך בדיקות במהלך הפרוייקט.

Bullet 3 בטיחות:
החברה מאמינה שבטיחות לפני הכל, לכן תמנה הכל מיום תחילת העבודות ועד ליום קבלת המפתח מנהל עבודה ומפקח בניה אשר יבצע ביקורות ולפני הכל ידאג לשלום  הציבור.

Bullet 3 איכות:מקלדת
החברה אינה מתפשרת ומתחייבת לעמידה בסטנדרטים גבוהים של טיב החומר ואיכות העבודה, אנו מאמינים כי שיתוף פעולה עם הדיירים יביא לתוצאה הטובה ביותר, חומרי הגלם יבדקו ע"י מנהל הפרוייקט ויאושרו ע"י הדיירים.

Bullet 3 שירות:
אנו מתחייבים לדיירים על מתן שירות אישי וצמוד לאורך כל התהליך. נהייה קשובים ונבחן כל בקשה לעומקה תוך שמירה על האינטרס המשותף.

Bullet 3 אחריות:
החברה לחיזוק מבנים עובדת עפ"י נהלים ותקנות המתאימים לדרישות הרשויות ומגובה בביטוחים מתאימים למקרה הצורך.

Bullet 3 מקצועיות:
החברה מעסיקה מהנדסים, אדריכלים, מפקחי בניה ופרוייקטורים מוסמכים ומהמקצועיים בתחום.
לחברה ניסיון של שנים בתחום היתרי הבניה, אנו עובדים בשיתוף מלא עם הרשויות המאשרות בתחום, מכירים את כל הנהלים ויודעים כיצד לתכנן את מרחב האוטמאלי בצורה מושלמת למיקסום השיפוץ.

 

 

החברה לחיזוק מבנים חרטה על דגלה ערכים אלו ושמה לה למטרה להוביל את תחום חיזוק המבנים כנגד רעידות אדמה (תמ"א 38) וליצור סטנדרטים גבוהים אשר יניבו בטיחות ועליית ערך הנכס תוך שמירה על שקיפות מלאה.

שלח לחבר
 

החברה לחיזוק מבנים
טל':   089316129
פקס 089316128
כתובת: רח' פארן 4, יבנה.


משלוח דואר: ת.ד 719, מיקוד 76100 רחובות
e-mail: info@hizuk.co.il

 
בניית אתרים - סטפ נט בע''מ   |   קידום אתרים באינטרנט