היבטיו השונים של פרויקט תמא 38

 
 

 היבטיו השונים של פרויקט תמא 38

פרויקט תמא 38 הינו פרויקט, הכולל במסגרתו, הליכים רבים ומורכבים. למרות יתרונותיו הרבים של תמא 38, דיירים רבים אינם ממהרים בבחירתו של פרויקט זה. בעזרתם של מומחים בתחום תמא 38, בעלי ניסיון בתחום, ניתן לנהל את הפרויקט באופן הטוב ביותר וליהנות מיתרונותיו הנפלאים. אם אתם מתגוררים בבניין הלוקח חלק בפרויקט תמא 38, הנה כמה סוגיות שודאי נתקלתם בהן או תתקלו בהן בעתיד. על היבטיו השונים של פרויקט תמא 38, בכתבה הבאה.


אישורים מיוחדים, הנדרשים לפרויקט תמא 38

פרויקט תמא 38 דורש, במסגרתו, היתרים רבים ושונים. תכנון לקוי של תמא 38, ביצוע לא מקצועי או כזה המנוגד לתקנות שונות, יכולים לעלות לכם כסף רב ואף לעכב באופן משמעותי את הפרויקט. במידה ואתם מעוניינים לקחת חלק בפרויקט תמא 38, בטרם תחילת העבודה והתכנון, ודאו כי החברה היוזמת, אכן הכינה מראש את כל האישורים הנדרשים לפרויקט תמא 38, אישורים הניתנים על ידי המועצה האזורית.


בחירתו של נציג הבניין, אל מול יזמי תמא 38

נציג מטעמם של כלל דיירי הבניין, המשתתף בפרויקט תמא 38, הינו הכרחי לצורך מימושו של הפרויקט. ככזה המייצג את האינטרסים של כלל הדיירים, נדרש הנציג בניהול משא ומתן אל מול יזמי תמא 38 וכן קבלת החלטות שונות הקשורות בפרויקט. בחירה נכונה של נציג מתאים, תבטיח כי אכן הדיירים מיוצגים כהלכה לאורך כל הדרך וכי החלטותיו אכן מקובלות על שאר דיירי הבניין.


סעיפיו השונים של חוזה פרויקט תמא 38

חוזה פרויקט תמא 38 כולל סעיפים רבים, הקשורים בפרויקט עצמו, תוך התייחסות ללוחות הזמנים השונים וביצוע עבודות הבנייה המגוונות. פעמים רבות ממעטים יזמים במסירת המידע המלא בכל הקשור לפרויקט תמא 38, בעוד הצורך של הדיירים בקבלת המידע בנושא, הינו רב במיוחד. מצד שני, על הדיירים לזכור כי לעיתים ישנו מידע שקשה למסור בשלבים ראשונים, כמו, למשל, לוח זמנים מדויק לביצוע העבודות וכדומה. ולכן, אם אתם משתתפים בפרויקט תמא 38, חשוב שתדעו כי תהליך זה דורש פשרות רבות וכן משא ומתן, אל מול יזמי תמא 38. כל זאת, כדי להבטיח כי שני הצדדים יוצאים מורווחים וכי העבודה מתבצעת כראוי.

דיירים בעייתיים

פרויקט תמא 38 דורש את הסכמתם של דיירי הבניין באשר להחלטות שונות, הנדרשות לאורכו של הפרויקט. החל משלב ההחלטה להצטרף לפרויקט תמא 38 ועד בחירתו של הריצוף בבניין. פעמים רבות מוצאים עצמם דיירי הבניין אל מול דייר בעייתי, המתנגד להחלטות אלו ודורש בתמריצים רבים. התנגדותו של דייר זה, במסגרת תמא 38, עלולה לעכב את הבנייה ואת התקדמות הפרויקט, ולכן דורשת התייחסות זהירה ומתאימה לצורך פתרון הבעיה. יש לבדוק מול הדייר ממה נובעת התנגדותו ומהם מניעיה. במידה וממשיך בהתנגדות לפרויקט תמא 38 בהיבטיו השונים, יכולים הדיירים להיעזר במפקח על הבתים המשותפים לפתרון התנגדות זו ולהמשך התהליך.

שלח לחבר
 

החברה לחיזוק מבנים
טל':   089316129
פקס 089316128
כתובת: רח' פארן 4, יבנה.


משלוח דואר: ת.ד 719, מיקוד 76100 רחובות
e-mail: info@hizuk.co.il

 
בניית אתרים - סטפ נט בע''מ   |   קידום אתרים באינטרנט